Wiadomości
Nakręć kilometry razem z nami
Akcja charytatywna „Nakręć kilometry razem z nami”
Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do udziału w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Nakręć kilometry razem z nami. Przyjaźnie dla autyzmu”, która odbędzie się w dniach 24–26 kwietnia 2026 r.
Akcja polega na podejmowaniu dowolnej aktywności fizycznej (np. spacer, jazda na rowerze, bieganie) i zliczaniu pokonanych kilometrów. Celem inicjatywy jest wsparcie uczniów w spektrum autyzmu – w przypadku pobicia zeszłorocznego wyniku szkoła organizująca akcję zostanie doposażona w specjalistyczny sprzęt.
Udział jest bezpłatny, a każdy pokonany kilometr ma znaczenie.
Szczegóły dostępne są pod linkiem:
https://fb.me/e/4csioN3c9
Eko pokaz mody
Życzenia Wielkanocne
Udział w Olimpiadzie Wiedzy "Mądra Główka"
Dzieci z grupy „Sówki” wzięły udział w I Olimpiadzie „Mądra Główka”, gdzie miały okazję sprawdzić swoją wiedzę, umiejętności logicznego myślenia oraz współpracy w grupie. Nasi przedszkolacy z ogromnym zaangażowaniem wykonywali przygotowane zadania, wykazując się sprytem i kreatywnością.
Udział w wydarzeniu był nie tylko świetną zabawą, ale również cennym doświadczeniem, które rozwija kompetencje poznawcze i buduje wiarę we własne możliwości. Jesteśmy bardzo dumni z naszych „Sówek” za ich wysiłek, odwagę i piękną postawę podczas olimpiady!
publikacja pt. „Profilaktyka"
Poniżej załączamy pierwszy numer publikacji pt. „Profilaktyka” przygotowanego przez pracowników Departamentu Wychowania i Profilaktyki w Ministerstwie Edukacji Narodowej. W tej publikacji znajdą Państwo informacje na temat najważniejszych działań, jakie podejmujmowane są, aby zapewnić dzieciom i młodzieży dobrostan fizyczny i psychiczny.
gazetka-Profilaktyka-nr-1-69c62bb45aab1.pdf
Ogródek przedszkolny
Śniadanie Wielkanocne
Powitanie wiosny
Laureaci konkursu "Eko Bajtle i Szkólórze"
Laureaci konkursu "Eko Bajtle i Szkólórze"
Nasze przedszkole wzięło udział w konkursie "Eko Bajtle i Szkólórze"
podczas, którego zaprezntowało autorską piosenkę,
oraz dwie małe formy teatralne, wszystkie w gwarze śląskiej.
I miejsce Emilia i Natalia (piosenka)
II miejsce Klara, Marcelina, Karol (mała forma teatralna)
III miejsce Olaf i Marcel (mała forma teratralna)
Gratulujemy wszystkim lauretom, jesteśmy z Was bardzo dumni.
Bardzo serdecznie Dziękujemy Rodzicom za zangażowanie oraz pomoc w przygotowaniach do konkursu.